[ STRONA GŁÓWNA ˇ SZUKAJ ˇ WYSZUKIWARKI ˇ DANE ADRESOWEPaździernik 23 2020 04:40:38 ]
{ Nawigacja }
DOKUMENTY
GRONO PEDAGOGICZNE
REKRUTACJA PRZEDZKOLE
DANE ADRESOWE
Z HISTORII WSI I SZKOŁY
PUBLIKACJE
LINKI
WYBIERAMY KSIĄŻKI 2018 ankieta
_ _
{ BIBLIOTEKA }

Test
_ _
{ PROJEKTY }
PROGRAMUJEMY Z BALTIM
 
PROGRAM DLA SZKÓŁ
_ _
{ DLA RODZICA }
ZEBRANIA Z RODZICAMI
 
DOKUMENTY DLA RODZICÓW

RADA RODZICÓW SZKOŁY

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SZAFEK

DLA RODZICA

PRZYDATNE ADRESY

PUBLIKACJE DLA RODZICÓW
LINKI

_ _
{ WITAJ }
_ _
{ STYPENDIUM SZKOLNE }
| INFORMACJE

WAŻNE!!!- STYPENDIUM SZKOLNE

Jeżeli dochód netto na jedną osobę w rodzinie nie przekracza 351 zł można ubiegać się o stypendium szkolne na rok 2007/2008.
Wnioski są do odebrania w sekretariacie. Wypełnioną dokumentację rodzice lub opiekunowie składają u wychowawcy klasy w nieprzekraczalnym
terminie do 15 czerwca 2007 r.
Rodzice lub opiekunowie uczniów obecnych klas szóstych składają wnioski do gimnazjum, do którego dziecko będzie uczęszczało.

|
_ _
{ KONKURS }
| INFORMACJE
Zagłosuj na naszą stronę!!!

Bierzemy udział w konkursie Eduseeka na najlepszą szkolną stronę internetową. Konkurs organizowany przez portal INTERKLASY.
Konkurs toczy się przez cały rok szkolny, w miesięcznych edycjach. Głosować możesz raz dziennie, kliknij w ramkę KONKURS, znajdź naszą szkołę. Głosowanie w konkursie odbywa się za pomocą kliknięcia w kolumnie na napis "głosuj".

DZIĘKUJEMY!!!

|
_ _
{ JEDZIESZ NA WYCIECZKĘ DO WARSZAWY? }
| WYCIECZKA SZKOLNA Sprawdź harmonogram wycieczki.Czytaj...

|
_ _
{ DZIEŃ DZIECKA }
| Z ŻYCIA SZKOŁY 2006/2007
SERDECZNE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH Z OKAZJI DZNIA DZIECKA. 01.06.2007 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka.Odbyły się rozgrywki sportowe między klasami. Najwięcej radości dostarczył mecz w piłkę ręczną uczniów szóstej klasy z nauczycielami. Nauczyciele zaciekle bronili honoru i zostali niepokonani. Było bardzo wesoło, bawiliśmy się wspaniale. Były też słodycze i lody dla wszystkich.

|
_ _
{ „SĄD NAD KSIĄŻKĄ” }
| Z ŻYCIA SZKOŁY 2006/2007

W ramach edukacji czytelniczo - medialnej 23 maja 2007 r. uczniowie klasy V przedstawili inscenizację „SĄD NAD KSIĄŻKĄ”.
Przedstawienie obejrzeli wszyscy uczniowie szkoły oraz podczas zebrania z rodzicami zaprezentowano je również rodzicom.
Inscenizację przygotowała biblioteka szkolna wraz z aktywem bibliotecznym oraz p. E Krut. Celem inscenizacji było popularyzowanie czytelnictwa, wskazanie jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa książka. Ponadto uczniowie mieli okazję zaprezentować przed rodzicami i uczniami swoje umiejętności aktorskie. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało.

 

|
_ _
{ DZIEŃ EUROPEJSKI }
| Z ŻYCIA SZKOŁY 2006/2007 23 maja 2007 r. odbył się IV KONKURS WIEDZY O KRAJACH EUROPEJSKICH DANIA —„ŚWIAT BAŚNI J. CH. ANDERSENA”. W konkursie brały udział trzy osobowe drużyny wytypowane przez klasy II – VI. Konkurencje konkursowe sprawdzały znajomość baśni J. Ch. Andersena, wiedzę o Danii, poprawność ortograficzną, rozwiązywanie krzyżówek oraz rebusów. I miejsce zajęła kl VI, II miejsce kl V i III, III miejsce kl III oraz IV miejsce kl II.
|
_ _
{ STYPENDIUM DLA UCZNIÓW ZDOLNYCH }
|
Stypendium dla uczniów zdolnych z Fundacji Banku Zachodniego WBK.
W konkursie o przyznanie stypendium w ramach Programu Stypendialnego mogą wziąć udział dzieci w wieku 10 - 16 lat, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów oraz młodzież ponadgimnazjalna w wieku 16-18 lat, którzy osiągają bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz odznaczają się wybitnymi zdolnościami w jednej z dziedzin takich jak nauka, sztuka (muzyka, plastyka, fotografia) lub sport, są finalistami/laureatami konkursów przedmiotowych, olimpiad itp. lub w inny sposób udokumentują swoje szczególne osiągnięcia.
Wypełnione wnioski o przyznanie Stypendium "Banku Dziecięcych Uśmiechów" wraz z wymaganymi dokumentami należy przesłać do 30 czerwca 2007 r.

Prawo do zgłaszania kandydatów do stypendium przysługuje: rodzicom i prawnym opiekunom, szkołom, domom kultury, klubom sportowym itp. Więcej informacji znajdziesz na stronie:

KURATORIUM OŚWIATY W GDAŃSKU

http://www.bzwbk.pl/bdu
|
_ _
{ DZIEŃ EUROPEJSKI 2007 }
| Z ŻYCIA SZKOŁY 2006/2007 Dzień Europejski zaplanowano na dn. 23 maja 2007 r. temat przewodni tegorocznego Dnia Europejskiego: „Świat baśni J. CH. Andersena”. |
_ _
{ POWIATOWE ZAWODY W CZWÓRBOJU }
| Sport

08 maja 2007 r. w Lipuszu odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Czwórbój obejmował dyscypliny:
1. rzut piłką palantową,
2. bieg na 60 m,
3. skok w dal,
4. bieg na 1000 m.
Naszą szkołę i Gminę Karsin reprezentowali: Patryk Dobek, Krystian Czaja, Robert Czapiewski, Adrian Brzeziński, Damian Kamiński i Sławomir Gruchała. Nasza reprezentacja zdobyła II miejsce w powiecie.

Patryk otrzymał nagrodę za najlepszy wynik w czwórboju.

|
_ _
{ DZIEŃ ZIEMI }
| Z ŻYCIA SZKOŁY 2006/2007
30 kwietnia 2007 r. w ramach obchodów Dnia Ziemi w szkole zorganizowano wycieczkę i zajęcia edukacyjne w Szkółce Leśnej Bąk. Zajęcia prowadzili leśniczy B. Piankowski oraz M. Piesik. Podczas zajęć omawiane były tematy: Las – jego mieszkańcy, znaczenie i ochrona naszej Planety oraz Szkółka Leśna miejscem uprawy sadzonek drzew i krzewów. Leśnicy omówili środowisko lasu oraz zwrócili uwagę dzieci na osobniki rzadkie, ciekawe oraz będące pod ochroną. Przedstawili znaczenie lasu dla samej przyrody, zwierząt oraz człowieka. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z siedliskiem bobrów.

 WIĘCEJ ... 

|
_ _
{ EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ }
| INFORMACJE  W czerwcu czwartoklasiści będą zdawali egzamin na kartę rowerową. Wszystkim przygotowującym się do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową polecamy stronę http://www.eti.agh.edu.pl/brd/. Znajdziecie na niej przepisy ruchu drogowego jak również testy przygotowujące do egzaminu. |
_ _
Strona 68 z 70 << < 65 66 67 68 69 70 >
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ DLA UCZNIA }
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
=========
WYMAGANIA EDUKACYJNE
=========
TESTY I SPRAWDZIANY
=========
GRY I ZABAWY EDUKACYJNE
GRY
LINKI
LINKI MALUCHÓW
=========

_ _
{ INFORMATYKA }
PROGRAMY
KONKURSY
PORTALE EDUKACYJNE
NASZE PRACE PROGRAMUJEMY
_ _
{ MATEMATYKA }

PORTALE EDUKACYJNE
_ _
{ PLASTYKA }
KONKURSY PLASTYCZNE

_ _
{ RUCH DROGOWY }
BRD

KARTA ROWEROWA

TESTY

PRZYGOTUJ SIĘ I SPRAWDŹ

_ _
{ NAUCZYCIEL }
E-PODRĘCZNIKI

SPIS PORTALI EDUKACYJNYCH

10 PRZYKAZAŃ UCZNIOWSKICH DLA NAUCZYCIELI

_ _
{ KALENDARIUM }
_ _
{ ZOBACZ }
ZESPÓŁ SZKÓŁ W KARSINIE

DOBRE PROGRAMY

SZLIFUJ SWÓJ ANGIELSKI

GMINA KARSIN

OSP KARSIN

_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu