[ STRONA GŁÓWNA ˇ SZUKAJ ˇ WYSZUKIWARKI ˇ DANE ADRESOWEMaj 26 2019 08:36:44 ]
{ Nawigacja }
DOKUMENTY
GRONO PEDAGOGICZNE
REKRUTACJA PRZEDZKOLE
DANE ADRESOWE
Z HISTORII WSI I SZKOŁY
PUBLIKACJE
LINKI
WYBIERAMY KSIĄŻKI 2018 ankieta
_ _
{ BIBLIOTEKA }

Test
_ _
{ PROJEKTY }
 
PROGRAMUJEMY Z BALTIM
 
 

PROGRAM DLA SZKÓŁ
_ _
{ DLA RODZICA }
ZEBRANIA Z RODZICAMI
DOKUMENTY DLA RODZICÓW
RADA RODZICÓW SZKOŁY
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW
DARMOWE PODRĘCZNIKI
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA
REGULAMIN KORZYSTANIA Z SZAFEK
DLA RODZICA
PRZYDATNE ADRESY
PUBLIKACJE DLA RODZICÓW
LINKI

_ _
{ WITAJ }
_ _
{ SPRAWDZIAN KL III }
| Z życia szkoły 2007/2008
 16 kwietnia 2008 roku o godzinie 9.00 ponad 200 tysięcy uczniów III klas szkół podstawowych napisało pierwszy w życiu egzamin. Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty zaplanowano na 1,5 godziny. W tym czasie uczniowie rozwiązali test, który składał się z tekstu i ułożonych do niego zadań otwartych i zamkniętych. Celem tych zadań jest sprawdzenie umiejętności czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce. Sprawdzian przygotowany został przez Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON. W połowie maja– uroczyste podsumowanie wyników w „Gazecie Wyborczej” oraz rozesłanie statystyk do wszystkich szkół.
|
_ _
{ WYCIECZKA }
| Z życia szkoły 2007/2008

 Dnia 19.04.08 r. spędziliśmy wspaniale sobotę w kinie Silver w Gdyni gdzie oglądaliśmy animowaną komedię „Horton słyszy Ktosia”. To zabawna i wzruszająca opowieść o dwóch zupełnie różnych światach, jeden z nich jest wielki, a drugi bardzo, bardzo mały. Następnie byliśmy w Aquapark Sopot, który zapewnił nam moc wspaniałych wrażeń i atrakcji.

|
_ _
{ POWIATY BRD }
| Z życia szkoły 2007/2008

 17 kwietnia 2008 r. w ZS nr 2 w Kościerzynie odbyły się powiatowe eliminacje OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM. Naszą szkołę i gminę reprezentowali: Agata Czapiewska kl. VI, Karol Czapiewski kl. VI, Piotr Szulc kl. VI.

W zaciętej walce między reprezentacjami gminnymi powiatu kościerskiego nasi uczniowie zajęli III miejsce. Serdecznie im gratulujemy i dziękujemy, że reprezentowali naszą gminę.

Opiekunowie: E. Plata i K. Narloch

|
_ _
{ III ROCZNICA ŚMIERCI J.P.II }
| Z życia szkoły 2007/2008
 02.04.2008 r. W tym roku rocznicę śmierci Papieża upamiętniliśmy poprzez przypomnienie biografii oraz najważniejszych Jego dokumentów i wypowiedzi o Papieżu. Apel szkolny przygotowali uczniowie klasy VI pod kierunkiem p. S. Gruchała

 

|
_ _
{ PASOWANIE NA CZYTELNIKA }
| Z życia szkoły 2007/2008

 28 marca 2008 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej. Uczniowie klasy III przygotowali, krótką inscenizację przedstawiającą postacie z różnych bajek. Dzieci klas pierwszych złożyli obietnicę Książce, że będą ją czytać i szanować. Apel przygotowali ucz. kl. III pod kierunkiem p. E. Plata


|
_ _
{ III ROCZNICA ŚMIERCI J.P.II }
|
 3 lata temu, 2 kwietnia 2005 r. o godz. 21:37 świat obiegła wiadomość: Ojciec Święty, Jan Paweł II, nie żyje.
Po 27-letnim pontyfikacie odszedł Papież, którego już za życia zwano
Wielkim. Po jego śmierci wśród pielgrzymów na placu św. Piotra pojawiły się transparenty z napisem "Santo subito" - "święty natychmiast".
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Jan Paweł II

|
_ _
{ KAMIZELKI ODBLASKOWE }
| Z życia szkoły 2007/2008

28.03.2008 r. odbyło się spotkanie z policjantem oraz wręczenie wszystkim uczniom kamizelek odblaskowych, przekazanych nieodpłatnie przez Fundację Pomocy Dzieciom Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych "WRÓĆ" w ramach programu Widoczni = Bezpieczni” http://fundacjawroc.pl

Dzięki Fundacji kamizelki odblaskowe trafią do dzieci i młodzieży ze szkół z terenów wiejskich.

Spotkanie miało na celu przekazanie dzieciom wiedzy jak bezpiecznie dojść do szkoły i wrócić z niej do domu – jest to szczególnie ważne jesienią i zimą, ze względu na szybko zapadający zmrok. Dziecko musi być widoczne – jest wtedy bezpieczniejsze.

|
_ _
{ życzenia }
| ŚWIĘTA WIELKANOCNEDla wszystkich internautów przesyłamy życzenia

Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób.

|
_ _
{ KONKURS PALM WIELKANOCNYCH 2008 }
| Z życia szkoły 2007/2008  14 marca kolejny już raz odbył się w naszej szkole konkurs palm wielkanocnych. Wszystkie palmy wykonane przez uczniów były piękne, oceniający mieli bardzo trudne zadanie, aby wybrać najładniejsze.  |
_ _
{ KONKURS RECYTATORSKI }
| Z życia szkoły 2007/2008

5 marca 2007 r. został przeprowadzony konkurs recytatorski. Jury w składzie: p. M. Nowak, p. K. Kniter, p. A. Mleczek po wieloaspektowej ocenie wyłoniło zwycięzców.

Z klas I-III najlepsze wrażenie zrobili uczniowie: III miejsce - Mateusz Mientki, II - Anna Brzezińska, I - Marta Zemke. Wyróżniono: Patrycję Michalską i Krzysztofa Stosika.

W klasach IV-VI bogaty wyraz artystyczny zaprezentowali: III miejsce - Anna Czapiewska, II- Regina Pałubicka, I - Anna Warsińska. Wyróżniono Krystiana Przytarskiego. Zwycięzcy dwóch pierwszych miejsc przeszli do etapu gminnego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom przede wszystkim zamiłowania do poezji!

|
_ _
{ AUTOCHODZIK }
| Z życia szkoły 2007/2008

28.02.2008 r. w Szkole Podstawowej w Osowie odbyło się uroczyste przekazanie dla szkół podstawowych gminy Karsin trzech zestawów dydaktycznych AUTOCHODZIK, które pozyskano w ramach realizacji programu „Bezpieczny krok naprzód - wspólnie dla dzieci”. Program ten rozpoczął się porozumieniem między: Fundacją Bezpieczni w Ruchu Drogowym w Gdańsku, Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku i Gdańską Grupą A5. W myśl porozumienia podmioty te, przy wsparciu samorządów lokalnych, policji i Gazety Wyborczej, podejmują wspólne działania, których celem jest popularyzacja bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród dzieci, ich rodziców i pedagogów.

Celem tego przedsięwzięcia edukacyjnego jest: propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, przygotowanie najmłodszych dzieci do uczestnictwa w ruchu drogowym z wykorzystaniem zestawu edukacyjnego „AUTOCHODZIK” oraz upowszechnianie praktycznych rozwiązań w wychowaniu komunikacyjnym.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciel Fundacji, p. D. Męczykowski radny Sejmiku Województwa Pomorskiego, przedstawiciel władz gminych p. J. Orlikowski, komendant Policji w Karsinie M. Wysocki, księgowa BOOS p. K. Szulc, dyrektorzy szkół p. E. Brzeska, p. U. Narloch i p. A. Narloch oraz przedstawiciele klas I szkoły w Karsinie, w Wielu oraz uczniowie klas 0-III szkoły w Osowie.

Podczas uroczystości uczniowie z Osowa przedstawili program artystyczny, następnie przedstawiciel Fundacji wraz z uczniami rozpakowali i zademonstrowali wykorzystanie AUTOCHODZIKA. Zabawa dzieciom bardzo się podobała i już nie mogą doczekać się zajęć w swoich szkołach.
CZYTAJ WIĘCEJ

|
_ _
Strona 57 z 63 << < 54 55 56 57 58 59 60 > >>
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ DLA UCZNIA }
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
=========
WYMAGANIA EDUKACYJNE
=========
TESTY I SPRAWDZIANY
=========
GRY I ZABAWY EDUKACYJNE
GRY
LINKI
LINKI MALUCHÓW
=========

_ _
{ INFORMATYKA }
PROGRAMY
KONKURSY
PORTALE EDUKACYJNE
NASZE PRACE PROGRAMUJEMY
_ _
{ MATEMATYKA }

PORTALE EDUKACYJNE
_ _
{ PLASTYKA }
KONKURSY PLASTYCZNE

_ _
{ RUCH DROGOWY }
BRD

KARTA ROWEROWA

TESTY

PRZYGOTUJ SIĘ I SPRAWDŹ

_ _
{ NAUCZYCIEL }
E-PODRĘCZNIKI

SPIS PORTALI EDUKACYJNYCH

10 PRZYKAZAŃ UCZNIOWSKICH DLA NAUCZYCIELI

_ _
{ KALENDARIUM }
_ _
{ ZOBACZ }
ZESPÓŁ SZKÓŁ W KARSINIE

DOBRE PROGRAMY

SZLIFUJ SWÓJ ANGIELSKI

GMINA KARSIN

OSP KARSIN

_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu