[ STRONA GŁÓWNA ˇ SZUKAJ ˇ WYSZUKIWARKI ˇ DANE ADRESOWEWrzesień 26 2018 03:24:12 ]
{ Nawigacja }
DOKUMENTY
GRONO PEDAGOGICZNE
REKRUTACJA PRZEDZKOLE
DANE ADRESOWE
Z HISTORII WSI I SZKOŁY
PUBLIKACJE
LINKI
_ _
{ BIBLIOTEKA }

Test
_ _
{ PROJEKTY }
AKADEMIA MOŻLIWOŚCI
PROGRAMUJEMY Z BALTIM

OWOCE WARZYWA W SZKOLE
MLEKO W SZKOLE
_ _
{ DLA RODZICA }
ZEBRANIA Z RODZICAMI

DOKUMENTY DLA RODZICÓW

RADA RODZICÓW SZKOŁY

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

DARMOWE PODRĘCZNIKI

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SZAFEK

DLA RODZICA

PRZYDATNE ADRESY

PUBLIKACJE DLA RODZICÓW

LINKI

_ _
{ WITAJ }
_ _
{ ROZPOCZĘCIE ROKU 2018/2019 }
| Rok szkolny 2018_2019

|
_ _
{ Konto LIBRUS }
| Rok szkolny 2018_2019

Jak założyć Konto LIBRUS?

szybka instrukcja dla rodziców i uczniów

 

 

|
_ _
{ INFORMACJA }
| Rok szkolny 2018_2019

Program rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

03 września 2018 r. godz. 8.00 msza święta następnie uroczysty apel w szkole
i spotkanie z wychowawcami w klasach.

 

Drodzy Uczniowie i Przedszkolaki!

Życzymy Wam by nauka w nowym roku szkolnym 2018/2019 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami.

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy oraz Rodzice

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Ich zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane.  Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Z okazji rozpoczynającego się nowego szkolnego 2018/2019 pragniemy życzyć Państwu by był on udany i pełen sukcesów. Życzymy, aby wiele ambitnych planów i przedsięwzięć edukacyjnych zostało zrealizowanych w rozpoczynającym się dzisiaj okresie szkolnym. Nauczycielom przekazujemy serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z nimi na co dzień.
                                             
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!

 

|
_ _
{ ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019 }
| Rok szkolny 2018_2019

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019

|
_ _
{ UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO }
| ROK SZKOLNY 2017_2018

|
_ _
{ PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 }
| ROK SZKOLNY 2017_2018

|
_ _
{ BIWAK 2018 KORONOWO }
| ROK SZKOLNY 2017_2018

W dniach od 11 do 13 czerwca byliśmy na szkolnym biwaku organizowany przez firmę FT Skaut Krzysztof Wojtania; Baza biwakowa – PÓLKO - 3 kilometry od Koronowa. Podczas pobytu czekały nas liczne atrakcje: gry i zabawy integracyjne, Mega Piłkarze – gra w piłkę na gigantycznym dmuchanym boisku, laserowy Paintball, Survival – budowa wioski przetrwania, Samoobrona – podstawowe techniki interwencji i psychologia walki i inne,  Pogoda nam równiez dopisała więc było super.

              

|
_ _
{ GALA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI "AKADEMIA MOŻLIWOŚCI }
| ROK SZKOLNY 2017_2018

Wyjazd do Bytowa w ramach projektu "Akademia możliwości" to już ostatnie zajęcia. Kończymy dwuletni projekt, którego celem było podwyższenie naszych kompetencji edukacyjnych. Podczas Gali przedsiębiorczości wysłuchaliśmy ciekawego wykładu na temat co musimy zrobić aby zostać przedsiębiorcą. Ale najciekawszym punktem było wręczenie nagród za przygotowanie prac plastycznych oraz gier planszowych. Po zakończeniu oficjalnej części czekał na nas poczęstunek w postaci kanapek, owoców i słodyczy.

|
_ _
{ Wycieczka do Gdańska 0-III }
| ROK SZKOLNY 2017_2018

Wycieczka do Gdańska.  Dnia 5. czerwca grupa uczniów z  klas I – III oraz zerówki wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Gdańskiego Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World na najbardziej energetyczną lekcję W-Fu jaką dotychczas mogli mieć.  Po zapoznaniu się z regulaminem obowiązującym na terenie placu zabaw zaczęła się szalona, ale bezpieczna zabawa. Ten wielki plac zabaw o powierzchni 3000 m2 to raj dla dzieci, które uwielbiają dokazywać i śmiać się do rozpuku. Dzieci mogły beztrosko odkrywać świat zabawy. Przetestowane zostały wszystkie zabawki, zjeżdżalnie, trampoliny, tunele, labirynty i inne sprzęty.Urządzenia zostały tak zaprojektowane, że opiekunowie mogli bawić się razem z dziećmi. Dzieciaki wspinały się, czołgały, fikały, ślizgały się, podskakiwały na trampolinie, każdy znalazł tam coś dla siebie.W trakcie pobytu dzieci otrzymały małą przekąskę i napój.

Po blisko czterogodzinnej zabawie wygłodniali pojechaliśmy do Mc’Donalda,  gdzie mogliśmy się posilić i odzyskać siły, które utraciliśmy podczas zabaw. Później czekała nas już tylko droga powrotna. Zmęczeni, ale szczęśliwi powróciliśmy do szkoły. Wyjazd do Loopy’s World dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. Była to nie tylko energiczna lekcja WF, ale przede wszystkim świetna zabawa dla naszych podopiecznych.

opr.   M. Gierszewska

|
_ _
{ WARSZTATY MUZYKI ETNICZNEJ }
| ROK SZKOLNY 2017_2018

WARSZTATY MUZYKI ETNICZNEJ

W piątek 8 czerwca mieliśmy okazję bawić się muzyką, rytmem, dźwiękami, wykorzystując instrumenty etniczne, które zaprezentował nam Sławomir Głowala – artysta i pasjonat muzyki etnicznej. W kameralnej atmosferze  przy dźwiękach: m.in. didgeridoo, kalimby, djemby, rury deszczu, dzieci przeniosły się w świat lasu, letniej łąki, afrykańskich przestworzy. Podczas warsztatów rytmiczno - muzycznych mogły poznać budowę, nazwę i usłyszeć brzmienie nieznanych im dotąd instrumentów.

Rysowali muzyczne obrazy z pomocą własnej wyobraźni oraz kreatywnie nadawali nowe nazwy instrumentom. Zobaczyli również, jak powstają  bongosy. Niezwykle radosnym i  ciekawym doświadczeniem była samodzielna gra na tych instrumentach. Największą atrakcją okazała się próba gry na afrykańskich bębnach Conga.

 

|
_ _
{ ŻYWA LEKCJA HISTORII }
| ROK SZKOLNY 2017_2018

ŻYWA LEKCJA HISTORII

4 czerwca gościliśmy w naszej szkole Grupę Artystyczną Rekonstrukto, która z okazji zbliżającej się 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przygotowała dla uczniów specjalny pokaz zatytułowany „Ku niepodległej”, ilustrujący drogę narodu polskiego ku wolności. 

Oprócz wiedzy w postaci najważniejszych wydarzeń z tamtego okresu i ciekawostek, których nie znajdziemy w szkolnych książkach do historii, podczas pokazu mogliśmy podziwiać garderobę, kolekcję replik broni używanej przez powstańców i żołnierzy w I wojnie światowej. Były także inne ciekawe rekwizyty m.in. nosze, kajdany, mapa. Należący do tej grupy panowie ubrani byli w stroje z tamtych lat. Jeden z nich miał na sobie replikę munduru marszałka Józefa Piłsudskiego, drugi szwoleżera.

Podczas występu mogliśmy nie tylko przymierzyć elementy strojów i wziąć do ręki militaria, ale także uczestniczyć w wojskowej musztrze, pojedynku na szable czy zmaganiach sanitariuszek. Na koniec mieliśmy okazję zadać pytania związane z sytuacją pod zaborami, ekwipunkiem czy uzbrojeniem.

Wesoła lekcja historii wzbudziła w nas wiele emocji. Zostaliśmy wciągnięci do wspólnej zabawy. Tym sposobem dążenia niepodległościowe naszych przodków stały się nam jeszcze bliższe.

 

|
_ _
Strona 1 z 57 1 2 3 4 > >>
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ DLA UCZNIA }
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
=========
WYMAGANIA EDUKACYJNE
=========
TESTY I SPRAWDZIANY
=========
GRY I ZABAWY EDUKACYJNE
GRY
LINKI
LINKI MALUCHÓW
=========

_ _
{ INFORMATYKA }
PROGRAMY
KONKURSY
PORTALE EDUKACYJNE
NASZE PRACE PROGRAMUJEMY
_ _
{ MATEMATYKA }

PORTALE EDUKACYJNE
_ _
{ PLASTYKA }
KONKURSY PLASTYCZNE

_ _
{ RUCH DROGOWY }
BRD

KARTA ROWEROWA

TESTY

PRZYGOTUJ SIĘ I SPRAWDŹ

_ _
{ NAUCZYCIEL }
E-PODRĘCZNIKI

SPIS PORTALI EDUKACYJNYCH

10 PRZYKAZAŃ UCZNIOWSKICH DLA NAUCZYCIELI

_ _
{ KALENDARIUM }
_ _
{ ZOBACZ }
ZESPÓŁ SZKÓŁ W KARSINIE

DOBRE PROGRAMY

SZLIFUJ SWÓJ ANGIELSKI

GMINA KARSIN

OSP KARSIN

_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu